PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5220}

Narkotykowy kowboj

Drugstore Cowboy
7,0 5 669
ocen
7,0 10 1 5669
7,1 8
ocen krytyków
Narkotykowy kowboj
powrót do forum filmu Narkotykowy kowboj

Jaki to film?

ocenił(a) film na 9

Byl taki film...dwoch gosci jezdzacych sobie karetka i grzejacych na potege...potem pojawial sie tam jakis staruszek, uzalezniony od opiatow, ale chyba nie Burroughs, choc podobny zewnetrznie:-)dawno bardzo to ogladalam, ale pamietam, ze film byl swietny, prosze, jesli ktos z Was kojarzy tytul - napiszcie. No to dzieki.

titi

Nie wiem czy o ten film Ci chodzi "Ciemna strona miasta" z N.Cage?

ocenił(a) film na 9
arkadius76

Nie, to nie ten, właśnie go obejrzałam.
Tam ci goście jeżdżący to były młode chłopaki, prawilne ćpuny, nie brakowało scen podawania w kanał w owej karetce; ten dziadek do Burroughsa podobny był ćpunem również (mocno starym), panowie dowozili mu towar i chyba żarcie też, pewnego pięknego dnia dziadunio się przekręcił, znaczy się przedawkował. Zwariuję, jak nie dojdę, co to za film....

titi

Właśnie obejrzałem "Drugstore Cowboy" na Ale Kino! i muszę powiedzieć, że film mi się podobał, ale nie sądziłem, że ma on już 20 lat (szok!!!). W każdym bądź razie film ma swój klimat :)

A co do filmu, którego szukasz titi, to wydaję mi się, że może Ci chodzić o "Broken Vessels" ("Ostra jazda").
http://www.filmweb.pl/f112153/Ostra+jazda,1998

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones