PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369419}
6,4 8 940
ocen
6,4 10 1 8940
6,4 17
ocen krytyków
Paranoid Park
powrót do forum filmu Paranoid Park

Tak słabego filmu dawno nie widziałem. Dziwne że ciągle go pamiętam. Oglądnąłem go z
miesiąc temu i ciągle pamiętam kilkuminutowa scenę jak główny bohater idzie korytarzem.
Gustaw ma jakiś fetysz czy co? Film pełen absurdalnie przeciągniętych scen w slo-mo. W
dodatku gra aktorska... Te chłopaki wyglądają jakby kompletnie nic nie czuły. Żadnej mimiki.
Miałem wrażenie że oglądam ruszające się woskowe manekiny. W "Słoniu" to samo, potem
"Gerry"... Van Sant... Kurde facet zrobił takie dobre filmy i od 10 lat kręci samą szmire.
Szkoda.

ocenił(a) film na 3
jaca777_2

Aż nie mogę odżałować 18 zł na bilet do kina ( :D ).

jaca777_2

Jeżeli to prawda, to tak jak sie spodziewałem - Słoniu - mówimy stanowcze nie - więc temu też podziękujemy.

RealKalps

Bez przesady, film rzeczywiście może nie jest najwyższych lotów, ale jest intrygujący i niezwykły , czasami trzeba i inny rodzaj filmu obejrzec. Rozumiem opinie niektórych bo film ciężko się ogląda, jednak jest w nim coś co Cię hipnotyzuje i pozwala na chwilę poczuc to co poczuł nasz bohater-Alex.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones