PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548677}
6,9 16 511
ocen
6,9 10 1 16511
6,3 9
ocen krytyków
Restless
powrót do forum filmu Restless

Podobny film

ocenił(a) film na 9

"Now is Good" - film opowiada podobną historię co "Restless. Zainteresowanym gorąco polecam!!! :)


P.S. Jeśli ktoś zna inny, podobny, godny polecenia - niech pisze ;)

ocenił(a) film na 6
Doremi_filmweb

Ósmoklasiści nie płaczą :)

ocenił(a) film na 9
wronka281

Dzięki, zapisałam sobie :)

ocenił(a) film na 8
Doremi_filmweb

Polecam też film Keith :). Tematyka nieco podobna, a film bardzo dobry ;D.

ocenił(a) film na 9
CorpseBride18

Oglądałam ;)) podobał mi się bardzo :)

Doremi_filmweb

Odrobina nieba
Bez mojej zgody
Szkoła uczuć
Love story
Słodki Listopad
Wieczór

ocenił(a) film na 9
majaluki

Dzięki :)

ocenił(a) film na 5
Doremi_filmweb

Bardzo polecam film "Odrobina nieba", tak jak Now is good i Restless przedstawia historię ciężko chorej kobiety/dziewczyny, jednak z tych trzech filmów podobał mi się najbardziej. Bardzo ciekawe podejście do tego trudnego tematu, nie brakuje (co ciekawe przy takiej tematyce) elementów komedii i zabawnych scen, wspaniała rola Kate Hudson, bardziej poruszający niż Now is good i duużo bardziej niż Restless. Figuruje przy nim oznaczenie komedia romantyczna, ale poziom dalece odbiega od przeciętnej amerykańskiej produkcji tego gatunku :)

ocenił(a) film na 9
corialote

Dziękuję za ciekawy opis :) oglądałam już ten film :)

ocenił(a) film na 5
Doremi_filmweb

O, i jak Ci się podobał? :)

ocenił(a) film na 9
corialote

Podobał mi się, podobał :) chyba nawet popłakałam się na koniec... Lubię takie filmy, dają mi do myślenia. Ale oglądałam go dość dawno temu więc dokładnie jakie wrażenia miałam, to nie pamiętam...

O! Polecam też "Here on Earth". Baaardzo mi się podobał. Wracałam już do niego niejednokrotnie.

ocenił(a) film na 5
Doremi_filmweb

Dzięki za rekomendację, akurat na początki mojej sympatii do Hartnetta. Od siebie na koniec jeszcze polecę jeden z moich ulubionych filmów (a co tam ;)), o którym wcześniej nie pomyślałam, a chyba czegoś w takim stylu poszukujesz w tym temacie: http://www.filmweb.pl/film/Nae+meorisokui+jiwoogae-2004-123869 Absolutnie zachwycający film, wręcz arcydzieło, jak nie oglądałaś - nie przegap. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 9
corialote

O nie oglądałam :)) Dzięki za polecenie, pozdrawiam również :)

ocenił(a) film na 9
Doremi_filmweb

to może jeszcze takie smutne arcydzieło: http://www.filmweb.pl/film/Dobranoc+mamusiu-1986-8132

ocenił(a) film na 9
browne_2

Dziękuję za polecenie :)

Doremi_filmweb

moje życie beze mnie- wspaniały film, polecam

ocenił(a) film na 9
sylwinka_1993

Dzięki!

Doremi_filmweb

Raczej na odwrót. To Restless opowiada podobną historię co w "Now is good", ponieważ "Now is good" jest na podstawie książki, która była wydana w 2009roku (w Polsce).

ocenił(a) film na 9
zeta17

Ok, nie wiedziałam :))

ocenił(a) film na 6
Doremi_filmweb

The Fountain dorosla wersja , ale polecam ksiazke Kena Wilbera - Śmiertelni nieśmiertelni

ocenił(a) film na 9
pharaoh1

Dziękuję za polecenie!

Doremi_filmweb

The Fault in Our Stars - jeszcze nie oglądałam, więc nie wiem czy film jest dobry, ale czytałam książkę i temat jest podobny

ocenił(a) film na 7
Doremi_filmweb

Nie wiem dlaczego, ale po pierwszych scenach pomyślałam o tym filmie. cudowna muzyka - świetny film
http://www.filmweb.pl/film/Harold+i+Maude-1971-37556

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones