PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548677}
6,9 16 511
ocen
6,9 10 1 16511
6,3 9
ocen krytyków
Restless
powrót do forum filmu Restless

Wiem, że pewnie to głupie, ale:
Jakim cudem Hiroshi pobił Enoch'a, skoro był duchem ? Zastanawia mnie to odkąd oglądnęłam
film.
A co do filmu: baaardzo dobry, naprawdę!

ocenił(a) film na 5
ulalala69

Nie pobił go dosłownie. Enoch wyobrażał sobie, że został pobity, tak jakby Hiroshi był wytworem jego wyoraźni (a może rzeczywiście nim był?)

ocenił(a) film na 8
Xandria

Hm? Jak rozumiesz, że "nie pobił go dosłownie"? Czyli że niby co się stało? Bo coś musiało, w szpitalu przecież wylądował ;)

ocenił(a) film na 7
maawi

A może pobił go ten chłopak, który wcześniej chciał go z kumplami zlać w halloween tylko, że sobie wplótł tego całego Hiroshiego w to całe pobicie. Trochę tak jak we śnie kiedy np padający grad może stać się w marzeniach sennych serią strzał z karabinu jakiegoś świra, który do nas strzela itp. Może czasami tak postrzegał rzeczywistość? Taki sen na jawie, interpretował, dopasowywał sobie historię to bodźców, które odczuwał. Chociaż kto wie, czasami film zmienia się niemal w baśń.

ocenił(a) film na 8
maawi

Nie mam jak wrócić do tego fragmentu filmu, ale jeśli dobrze pamiętam nie miał on w szpitalu śladów pobicia. Więc może Hiroshi -wytwór jego wyobraźni go pobił a w rzeczywistości miał jakąś zapaść i wylądował w szpitalu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones