PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548677}
6,9 16 503
oceny
6,9 10 1 16503
6,2 8
ocen krytyków
Restless
powrót do forum filmu Restless

To, że film opowiada smutną historię umierajacej dziewczyny nie oznacza automatycznie, że jest dobry... (taką tendencję w ocenianiu filmów na tym portalu ostatnio obserwuję). Chciałam ocenić na 5/10, ale stwierdziłam, że gdyby potraktować to jako film dla nastolatków, 6/10 może być; gra głównego bohatera była zaskakująco dobra i przekonująca, "nastrojowe kadry" jak to Recenzent filmwebu określił, niezła muzyka i ciekawy pomysł z japońskim kamikadze. I to by było na tyle, jeśli chodzi o plusy. Filmidło puste i w ogóle nie dostarcza żadnych emocji, Wasikowska zagrała słabo (jakby jej bohaterka była wyjęta z filmu "lawless"("gangster"), który ostatnio z nią widziałam). Nawet te 1,5 godziny bardzo się dłużą. Nie polecam szukającym dobrego kina.

ocenił(a) film na 5
corialote

popieram, nic nadzwyczajnego, myślałam że chociaż coś na końcu będzie wzruszającego, ale dal mnie był po protu nudny..

pattricia

Ja odnalazłam ten polot i głębię. Niedawno oglądałam nagrodzony w Cannes film U niej w domu i American Beauty oba filmy nawiązują do zwyczajnego życia, o tym drugim krążą legendy o jego "wspaniałości" nie zachwyciły mnie. Uważam, że zwyczajne życie nie powinno być tematem filmu. Film powinien odrywać od rzeczywistości, bawić, zachwycać, o dziwo Niespokojni mimo że o codziennym życiu w pewnym sensie zachwycili mnie prostotą przekazu i tym, że jednak zwyczajne życie ma w sobie coś nadzwyczajnego.

ocenił(a) film na 3
corialote

Chciałem wyłączyć po 20 minutach, co mi się prawie nigdy nie zdarza i żałuje, że mi ręka zadrżała nad pilotem :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones