PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548677}
6,9 16 510
ocen
6,9 10 1 16510
6,3 9
ocen krytyków
Restless
powrót do forum filmu Restless

Uwielbiam takie kino

ocenił(a) film na 8

Przepiękny film. Bardzo kameralny, świetnie zagrany (Hopper brawo!). Odziedziczył chłopak talent
po ojcu. Muzyka też przepiekna, wybrzmiewajaca gdzieś w tle, bez kierowania emocjami widza.
Lubię te trudniejsze filmy van Santa (chociażby Słoń czy Last Days), ale jego trochę bardziej
przystępne oblicze podoba mi się chyba nawet bardziej. Gorąco polecam!

ocenił(a) film na 8
lihsttal

Zgadzam się film naprawdę świetny, ale widocznie nie wszyscy rozumieją takie kino.

ocenił(a) film na 10
lihsttal

genialny film. swietny scenariusz. uspokajajaca muzyka. film smutny, refleksyjny poruszajacy bardzo powazne kwestie, ale w sposob niedołujacy, nieprzygnebiajacy. historia realna ze skutkiem przewidywalnym, ale prowadzona w wywazony sposob.

ocenił(a) film na 7
wojciech84

Historia realna? No nie wiem...wydawało mi się nastawienie Annabel do swojej choroby i rychłej śmierci trochę zbyt optymistyczne, ale może niektórzy tak mają, oby, wtedy łatwiej ten fakt znieść.

ocenił(a) film na 7
lihsttal

Tak... Przepiękny :-) takie trochę połączenie "Szkoły uczuć" z "Uwierz w ducha" ;-))) A Henry to syn Denisa??? Woooooow, a wiedziałam, że kogoś mi przypomina...Muszę przyznać, że strasznie intrygujący i hmmm... uwodzicielski był/ jest ;-) Momentami trudno było się skupić na samym filmie (choć do małolat już nie należę) ;-)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones