Gus Van Sant

Gus Greene Van Sant Junior

7,4
1 837 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Gus Van Sant

Przeczytawszy wcześniejsze tematy ,,doszedłem'' do wniosku, że chyba wszyscy powinniśmy ,,spuścić'' z tonu wypowiadając się tak obraźliwie w kierunku ludzi z ułomną orientacją seksualną. Sam nie jestem zachwycony z faktu ,,współżycia'' z ludźmi tego pokroju ale nie obrażam ich tylko dlatego, żeby wzmocnić poczucie swojej wartości.
Pozdrawiam

Nie gej

użytkownik usunięty

Drogi Zwiastunie

Trudno odbierać Twójego posta inaczej niż tylko jako prowokacje i dosyć
kiepsko utajony atak na homoseksualistów na filmwebie. Ale jak słusznie zauważyłeś nie jesteś w tych atakach osamotniony. Chyba bez sensu jest
tłumaczenie Ci że bycie gejem czy lesbijką nie jest żadną ułomnością
(opinia WHO), a współżycie z nimi nie różni się od współżycia z
heteroseksualistami. Myślę, że Ty dobrze o tym wiesz, ale masz w sobie
utajone pokłady frustracji (przyczyn nie dociekam)i internet jest dla
Ciebie (oraz wielu podobnych) miejscem idealnym żeby się wyładować nie
zważając na uczucia drugiego człowieka, w dodatku bez konieczności
patrzenia mu prosto w twarz. Szkoda że zaśmiecasz tym forum poświęcone
sztuce filmowej.
Pozdrawiam (mimo wszystko) serdecznie

P.S. To że pewne słowa musisz brać w cudzysłów świadczy chyba o twojej
chorej wyobraźni. Ale to już pole do popisu dla psychoanalityka.

użytkownik usunięty

Szanowny Sebastianie326

,,współżycie z nimi nie różni się od współżycia z heteroseksualistami'' świadczy, że musiałeś mieć wcześniejsze doświadczenia z osobą ułomną seksualnie albo ja, w co wątpię, i miliony osób na świecie myli się i nie wie na czym polega współżycie heteroseksualne. Mógłbym wymieniać mnóstwo różnic w obu tych typach współżyć ale nie widzę sensu, skoro dla Ciebie nie ma żadnych.

Posługując się Twoim fachowym językiem twierdzę, że również masz w sobie utajone pokłady frustracji broniąc społeczności homoseksualnej, a co gorsze nie pozostaje mi nic innego jak tylko stwierdzić, że również jesteś chorą osobą i potrzebne Ci leczenie.

,,...internet jest dla Ciebie (oraz wielu podobnych) miejscem idealnym żeby się wyładować nie zważając na uczucia drugiego człowieka...''
Jeżeli zraniłem Twoje uczucia, to przepraszam i chętnie powiedziałbym Ci to prosto w twarz ale z uwagi na ograniczone możliwości posługuję się Internetem.

PS.
Teraz już wiesz, że żadnych nowych symptomów u mnie nie ma a fakt iż była to prowokacja nie był szczególnie trudny do odkrycia. Miał za to na celu wyłonienie z Filmwebu czarne owce. Jedna już się znalazła.

Pozdrawiam również serdecznie

użytkownik usunięty

"Miał za to na celu wyłonienie z Filmwebu czarne owce. Jedna już się znalazła."

I co Pan teraz planuje Panie doktorze?
Po co Panu te owce?
Hmm... a może prowokacja polega na tym że szuka Pan desperacko partnera
a ponieważ jest Pan kryptogejem wstydzi się Pan otwarcie o tym powiedzieć.

Hmmm... myślę że to bardzo prawdopodobna opcja...

Pozdrawiam jak zwykle serdecznie

użytkownik usunięty

''Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem''

użytkownik usunięty

Tak, Twoja ostatnio wypowiedź wiele mówi
Chyba rzeczywiście ta dyskusja nie ma sensu
Po co mam się zniżać do jakiegoś poziomu
Pozdrawiam ciepło :)

Szokująco odkrywcze to to nie będzie, ale ująłeś tu "nic dodać nic ująć" definicję trolla(:

kurde, nie powinnam tego pisać, bo ułatwiam trolling, ale muszę napisać, ze tolerancja u nas w nadwiślańskim pięknym kraju to coś czego powinniśmy się uczyć, szczególnie pan Zwiastun, a na Pana miejscu nie zatykałabym uszu, ale wysłuchała kolegi Sebastiana326, bo mądrze mówi.

Powinieneś się cieszyć, drogi Zwiastunie, że dzięki "ułomności"
homoseksualistów, masz większe szanse na zdobycie kobiety (bo geje nie
stanowią konkurencji, a lesbijek jest ponoć mniej niż gejów). Ale widząc
Twoje ułomności, wydaje mi się, że wciąż te szanse są dość nikłe.

Zwiastunie, po prostu jesteś żalem. Pozdrawiam :)

Marq

Kto jest uprzedzony do innych ludzi z powodu rasy, wyznania, orientacji lub niepełnosprawności itp. jest ułomnym debilem i to nie jest prowokacja tylko fakt !!!

nie karmić trola

film_lubie

sorry to nie do tego posta miało być ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones