Gus Van Sant

Gus Greene Van Sant Junior

7,4
1 837 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Gus Van Sant

W przeciwieństwie do g*wna Hitchocka wartego 4/10

AlexRener

I w tym momencie dostajesz sprayem po oczach preparatem na trolle.

georgeAzbest

Ależ ja nie oglądałem wersji Pana Hitchocka więc naturalnie nie wiem czy jego dzieło jest lepsze. Ciemny, czarny obraz mnie zniechęcał. Natomiast nie wiem czy muszę iść z trendem do wielkich dzieł. Np Ojciec chrzestny obejrzałem tylko pierwszą część i to po łebkach i historia lub raczej ciągły monolog i konwersacja mnie nie wciągnęły zbytnio ale z racji, że wykonanie w tym gra aktorów była tak rzeczywista, że miało się wrażenie, że naprawdę to się dzieje zawyżyłem swoją ocenę Ojcu chrzestnemu na 7/10. Natomiast Psychozy pana Hitchocka nie miałem jeszcze przyjemności zobaczyć więc powstrzymam się z oceną. Jednakże uważam, że remake "Psychol" nie jest tak zły jak wielu go hejtuje, ani w grze aktorów ani ogólnym klimacie nie doszukałem się błędu. Jedyne co mógłbym zarzucić to trochę mdła i momentami nużąca akcja. Może przesadziłem, że to arcydzieło oczywiście ironicznie ale 6,5/10 z czystego poczucia sprawiedliwości muszę wystawić "tandetnej podróbie" "Psychozy" jak to co niektórzy czy raczej większość mówi. W ogóle zauważyłem tendencję do preferowania zasady starsze = lepsze lub starsze = kultowe, sentyment itp.

AlexRener

Też mam wrażenie że "Psychol" jest oceniany gorzej niż na to zasługuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones