Gus Van Sant

Gus Greene Van Sant Junior

7,4
1 837 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Gus Van Sant

na stronie empiku mozna zamowic ksiazki, a w maju jest jeszcze na nie 20% rabatu, trzeba tylko podacim swojego maila a oni przesylaja kod rabatowy
http://www.empik.com/search.jsp?currentCategory=1&searchPolish=on&searchForeign= on&query=gus+van+sant&x=0&y=0 [www.empik.com/search.js...]

River_Norton_is_gone

Mam pytanie: czytałeś tą książkę? O czym jest i czy warto ją przeczytać???

magnum44

sorki ze tak puzno..no ale niewchodze na gusa czesto...:)
a wiec tak - czytalem ja.. hmmm ciezko powiedziec o czym jest.. to jakby pseudo-pamietnik gusa (pisze pseudo bo niby wszystkie postacie sa fikcyjne ale no ludzaco przypominala gusa, matta , afflecka, river phoenixa, keanu...i oczywiscie wiadomo ze gus troche koloryzuje i daje sie poniesc fantazji.. no chyba ze naparwde mial romans z keanu i to sa suche fakty :)
ksiazki obecnie nie ma w polsce.zrsezta nawet jak byla w dostepna w empiku to tez tylko in english... wiec niebardzo przydatna dla ludzi niewladajacych tym jezykiem..
ok mam nadzieje ze moja recenzja cie nieodstraszyla - czytac zawszse warto.. chocby poto zeby potem powiedziec "eeee boze jaki chłam" :)
3maj sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones